Анна - знахар, таролог, онлайн-ворожіння, зняття порчі, привороти, магія, цілющі трави, свічки

У чому допомагаю?

Адреса
Львів
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 032.ua

Якщо Вам здається, що біди Вас оточили, телефонуйте або пишіть мені. Я допоможу практично у будь-якій ситуації та усуну причини виникнення проблем. Зокрема, я  берусь за допомогу, коли Вам потрібно.

У чому я можу Вам допомогти:

Магія любові, відносини, сім'я. Проблема з другою половинкою? Потрібен любовний приворот? Суперник заважає Вам бути разом? Чи Ви хочете возз'єднати сім'ю? Знахар Анна знає безліч перевірених методів як повернути світло, мир та добро у Ваш дім та сім'ю.

Здоров'я. Часто причиною нездужання є порушення енергетики через втручання зі сторони або ж завдання шкоди власними діями. Сильні магічні заговори та молитви доповнюють та прискорюють процес лікування.

Бізнес, достаток, успіх. Працюєте день і ніч, а результату немає? Причин "невезіння" може бути багато, але основна ж причина знаходиться на рівні підсвідомості людини. Спеціальні сильні обряди, перевірені часом, допоможуть з пошуком роботи та кар'єрним ростом, розширити та зрушити з місця грошовий потік чи просто направить бізнес в потрібне русло.

Передбачення майбутнього. Щоб попередити чи відвернути настання поганих подій можна звернутися до магії майбутнього. Знахарка Анна використовує лише перевірені практики та древні гадання, які завжди дають точні відповіді на питання. Гадання на картах Таро, по даті народження, лиття долі воском, а також передбачення по древній книзі Доль. Підготуйтесь до того, що Вас чекає в попереду, будучи у всеозброєнні.

Магічний захист. Знахарка переглядає наявність негативу, порчі, уроків чи інших енергетичних порушень. Після з'ясування всіх подробиць знахарка Анна визначає види захисної магії, яка підійде саме для Вас, оскільки кожна людина та ситуації в її житті є індивідуальними та вимагають "свого" підходу та магії.

*Важливо: результат може відрізнятися в кожному конкретному випадку.

У чому допомагаю?, фото-1

Я працюю індивідуально з кожною людиною і завжди довожу роботу до результату. Послуги, які надаються знахаркою:

Ворожіння на картах Таро, щоб знайти правильне рішення та дізнатися приховану інформацію.

Зняття проклять. Молитви та замовляння на зняття порчі та проклять. Встановлення сильного захисту від негативних дій чорних сил.

Зняття «вінця безшлюбності», наслідком якого є серйозні та тривалі складнощі у відносинах з протилежною статтю.

Залучення удачі із застосуванням різноманітних можливостей системи Таро: діагностичних, коригувальних, моделюючих та передбачуючих.

Усі ритуали можуть бути проведені у Вашій присутності або дистанційно.

Детальніше про послуги https://anna-grigorevna.in/

Наше відео
Ще відео